شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر (سهامی خاص)

این شرکت در سال 1390 به عنوان یک شرکت مادرتخصصی در حوزه سرمایه گذاری در صنایع تولید و توزیع برق و انرژی تاسیس شده و سرمایه آن اینک 9.962 میلیارد ریال می باشد. شرکت سرمایه گذاری غدیر مالک 100 درصد سهام این شرکت است. این شرکت مدیریت 3 درصد از ظرفیت تولید برق کل کشور را بر عهده دارد.

Mission

شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر به عنوان یک شرکت استراتژی محور در تدوین استراتژی‌های خود توجه ویژه‌ای به اسناد بالادستی مانند سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران برای افق ۱۴۰۴، برنامه‌های توسعه پنج ساله کشور، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، استراتژی‌های وزارت نیرو و شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (به عنوان شرکت مادر) داشته است. این شرکت ماموریت خود را سرمایه‌گذاری در تولید و بهره‌برداری از انرژی الکتریکی، سایر حامل‌های انرژی و آب با اتکا به فناوری‌های با راندمان بالا و جدید تعریف نموده و قصد دارد در افق ۱۴۰۴ به عنوان یکی از سه بنگاه برتر در توسعه صنایع برق، حامل‌های انرژی و آب در کشور شناخته شود.

vision

شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر به عنوان یک شرکت استراتژی محور در تدوین استراتژی‌های خود توجه ویژه‌ای به اسناد بالادستی مانند سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران برای افق ۱۴۰۴، برنامه‌های توسعه پنج ساله کشور، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، استراتژی‌های وزارت نیرو و شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (به عنوان شرکت مادر) داشته است. توسعه ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی برق توسعه ظرفیت تولید برق از انرژی‌های تجدیدپذیر و برقابی توسعه تجارت داخلی و خارجی انرژی و حامل‌های انرژی ارتقاء دارائی‌های نامشهود و سرمایه‌های انسانی توسعه ظرفیت تولید آب

Address : تهران،خیابان ولیعصر ، خیابان عباسپور (توانیر)خیابان نظامی گنجوی کوچه احتشام پلاک 14
Contact phone : 88191041-021
website : geicgroup.com
email : info@geicgroup.com