مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر در بازدید از کارخانه سیمان منددشتی مطرح کرد؛ افزایش مقاصد صادراتی سیمان بعد از نمایشگاه اکسپو

دکتر عبوری در سفر به بوشهر از کارخانه مند‌دشتی بازدید کرد.

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر در این بازدید با بیان اینکه هلدینگ سیمان غدیر جوان‌ترین و قدیمی‌ترین کارخانه سیمان کشور را در اختیار دارد. گفت: این کارخانه از کیفیت بالای برخوردار است و  باید از ظرفیت نزدیک بودن به دریا حداکثر استفاده را برای توسعه صادرات انجام دهد.

عبوری تاکید کرد: کارخانه منددشتی از میزان بهره‌وری بالا، همچنین سرمایه انسانی متخصصی برخوردار است و نسبت سرمایه انسانی آن و میزان تولید این کارخانه روند مناسبی دارد.

وی تصریح کرد: ساخت سالن سیمان برای این صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین برای ساخت آن اقدامات و برنامه ریزی لازم صورت پذیرد

عبوری تاکید کرد: یکی از مقاصد مهم صادراتی  ما کشور کویت است که توقع داریم صادرات ما به آن کشور  بیشتر شود و با توجه به استقبال خوبی که در نمایشگاه اکسپو صورت گرفت صادرات سیمان به آفریقا نیز افزایش یافته است که نشان از توجه دوستان برای استفاده از ظرفیت نمایشگاه است.

وی در بخشی دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید مقاصد صادراتی را گسترش دهیم، گفت: حذف واسطه‌ها از این صنعت و ارتباط مستقیم با مشتریان یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

مدیرعامل غدیر افزود: با توجه به اینکه اهمیت به محیط زیست و حفاظت از آن یکی از دغدغه‌های اصلی ما در این صنعت است،  سیمان منددشتی توانسته در حوزه حفاظت از محیط زیست موفق عمل کند.

وی همچنین تاکید کرد: یکی از نکات مهم در این کارخانه استفاده حداثر تولید با حداقل مصرف انرژی است و جمیع این موضوعات نشان می دهد که در این شرکت اقدامات موثری انجام شده است.

گفتنی است در حاشیه این بازدید مجموعه اقامتگاهی سیمان منددشتی توسط مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر افتتاح شد.

blankblankblank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *