مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر در نشست دوستانه با همکاران شرکت مطرح کرد؛ تبدیل غدیر به اولین مجموعه چند رشته ای کشور

مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر هدف اصلی گروه غدیر را تبدیل به اولین مجموعه چند رشته‌­ای کشور دانست.

دکتر عبوری در نشست دوستانه‌ای که با حضور مدیران و پرسنل گروه سرمایه­‌گذاری غدیر  برگزار شد، با بیان اینکه ما در حال حاضر بعنوان یکی از هلدینگ‌های مطرح چند رشته ای در کشور فعالیت می­کنیم گفت: برنامه اصلی ما تبدیل به اولین هلدینگ است و این مهم بدون تلاش، همکاری و برنامه­‌ریزی درست شما محقق نخواهد شد.

وی تاکید کرد: نقش آفرینی همکاران مجموعه، تعریف  و ورود به موضوعات جدیدی همچون سلامت یکی از راهکارهای رسیدن به این هدف است.

عبوری افزود: در همین رابطه یکی از موضوعاتی که مورد پیگیری ما قرار گرفته، بحث فعال سازی شرکت‌­ها و هلدینگ‌هایی است که کمتر مورد توجه بوده اند.

مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر با بیان اینکه شما به عنوان نیروی انسانی کارآمد سرمایه اصلی شرکت هستید، گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری در بیانات خود سال 1403 را سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری فرمودند هر ایده و راهکاری که بتواند مسیر ما را در رسیدن به اهداف شرکت سرعت ببخشد، مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه تاکید کرد: تمام تلاش ما در سال جدید ورود  شرکت‌های قابل عرضه به بورس است زیرا این امر باعث شفافیت و قابل دسترس بودن بیش از پیش خواهد شد.

توسعه فعالیت‌های بین‌المللی و نقش آفرینی در خارج از مرزهای ایران نیز از دیگر نکاتی بود که مهدی عبوری به آن اشاره کرد.

عبوری تامین نیازها و رفا کارکنان تا حد امکان را یکی از دغدغه‌های اصلی خود دانست و تاکید کرد: برای تامین این مهم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد .

گفتنی است در این نشست کارکنان گروه سرمایه‌گذاری غدیر نکات و پیشنهادات خود را در رابطه با مسایل مختلف مطرح  و در این رابطه با مدیر عامل محترم به گفتگو پرداختند.

blankblankblankblank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *