راهبرد مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر ؛ حضور شرکت خدمات انفورماتیک راهبر در بین ۳ شرکت برتر حوزه آی تی

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر در بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک راهبر ، برنامه‌ریزی دقیق و منظم برای تبدیل این شرکت در یک بازه زمانی کوتاه به یکی از سه شرکت برتر کشور در حوزه تخصصی خود را یکی اهداف جدی غدیر دانست.

دکتر عبوری در این بازدید با بیان اینکه سیاست کلی غدیر در حوزه ای تی (IT) و ای سی تی(ICT) توسعه فعالیت است گفت: با توجه به آینده‌ای که در این حوزه وجود دارد باید ورود به کسب و کارهای متکی بر هوش مصنوعی، اینترنت اشیا وخدمات دولت الکترونیک جز اولویت‌های گروه غدیر و شرکت خدمات انفورماتیک راهبر قرار گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه گروه سرمایه‌گذاری غدیر دارای شرکت‌های متعدد است، ظرفیت حضور بیشتر راهبر در  درون مجموعه غدیر وجود دارد و این مسئله نیازمند ارائه و تدوین  برنامه جدی و استراتژیک است.شرکت خدمات انفورماتیک راهبر باید نیازهای مجموعه‌های صنعتی را در حوزه فن‌آوری‌های نوین با همکاری این شرکت‌ها شناسایی و بر اساس آن  برای توسعه فعالیت درون گروهی برنامه عملیاتی ارایه کند.

وی افزود: با توجه به ظرفیت های موجود در شرکت خدمات انفورماتیک راهبر از لحاظ امکانات،زنجیره تکمیل کسب و کار  و افراد جوان و با تجربه نیاز به نقش آفرینی جدی تر در حوزه صنعت وجود دارد.

عبوری تاکید کرد: یکی از مسائل مهمی که باید مورد توجه  شرکت خدمات انفورماتیک راهبر  قرار گیرد ، پاسداشت و نگهداری از سرمایه‌های انسانی متخصص است و  برای رسیدن به این مهم باید از ظرفیت نخبگان کشور جهت تحقق طرح‌های نوین استفاده کند تا ضمن توسعه کسب و کار در برطرف کردن نیازهای داخل نیز تاثیرگذار باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *