اولین جشنواره فرهنگی ورزشی غدیر برگزار شد

اولین جشنواره فرهنگی ورزشی غدیر به همت قرارگاه فرهنگی اجتماعی گروه سرمایه‌گذاری غدیر  برگزار شد.

این جشنواره در رشته‌های مختلفی همچون شطرنج، تفنگ بادی، دارت و پینگ پنگ وبا حضور پرسنل گروه سرمایه‌گذاری غدیر و هلدینگ‌های زیر مجموعه در دو بخش خانم‌ها و آقایان شروع به فعالیت کرد .

گفتنی است خانم‌ها در این دوره از جشنواره در دو رشته شطرنج و دارت شرکت کردند که در پایان فرخنده محمدی از آلومینیوم جنوب، سارا الوندی از برق و انرژی و بیتا سهراب زاده از هلدینگ ساختمان به ترتیب حایز رتبه اول تا سوم در بخش شطرنج شدند.

همچنین در بخش دارت نیز گیتی منادی از گروه سرمایه‌گذاری غدیر  رتبه اول را کسب و فریده ربیعی از هلدینگ برق و انرژی توانست به رتبه دوم دست یابد.

در بخش آقایان نیز در شطرنج به ترتیب پیمان شکرزاده از هلدینگ سیمان، میلاد علیزاده از برق و انرژی و احسان حاجی حسن معمار از هلدینگ غدیر توانستند رتبه اول تا سوم را کسب کنند.

در بخش تپانچه یا تفنگ بادی وحید کشاورز از گروه غدیر حایز رتبه اول  و پدارم داوودی از هلدینگ صنعت و معدن و میلاد علیزاده از برق و انرژی نیز رتبه دوم و سوم را کسب کردند.

مسابقات دارت نیز دو برنده داشت که به ترتیب رسول حیدر پور و حمید ثابت‌قدم هر دو از غدیر توانستند رتبه اول و دوم را تصاحب کنند.

در بخش پینگ‌پنگ  رتبه اول تا سوم به ترتیب به محمد علی اختری از هلدینگ سیمان، جمشید ربانی از ساختمان و حسین محمد زاده از غدیر رسید.

گفتنی است مسابقات فوتسال نیز در بخش آقایان با حضور 8 تیم در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank