درخشش غدیر در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر؛ کسب رتبه نخست شاخص فروش، بهره‌وری و سوم ارزش افزوده در کشور  

بنا بر ارزیابی سازمان مدیریت صنعتی کشور، گروه سرمایه‌گذاری غدیر در رتبه بندی شرکت­‌های برتر ایران حائز رتبه نخست فروش در بین شرکت­‌های چند رشته‌ای صنعتی و پنجمین شرکت برتر ایران  شد و لوح تقدیر از سوی وزیر اقتصاد دریافت کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، صبح امروز در بیست و ششمین دوره رتبه‌بندی و معرفی «شرکت‌های برتر ایران» که در مرکز همایش­‌های بین­‌المللی صداوسیما با حضور وزیر اقتصاد، صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان بورس برگزار شد ،از میان ۵۰۰ شرکت بزرگ و تاثیر‌گذار در اقتصاد کشور رتبه نخست شاخص فروش در گروه شرکت­‌های چند رشته‌­ای صنعتی، رتبه اول بهره­‌وری ، رتبه سوم از نظر شاخص ارزش افزوده و رتبه پنجم شرکت‌های برتر کشور را کسب کرد.

همچنین این گروه توانست عنوان شرکت برتر صادراتگرا را نیز در بین 500 شرکت بزرگ شرکت کننده در این رویداد بدست آورد.

گفتنی است، سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را انجام داده است .

این رتبه­‌بندی برگرفته از رسالت این سازمان و با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارایه می‌دهد و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی ، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، کمک می­کند تا شناخت و درک دقیق‌تری از ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی کشور داشته باشند.

در این ارزیابی شرکت‌های برتر بر اساس شاخص‌هایی همچون، «بیشترین فروش»،«بیشترین سودآوری»، «بالاترین ارزش بازار»، بالاترین اشتغال زایی و … معرفی می‌شوند که هر ساله بین ۵۰۰ شرکت انجام می‌گیرد.

blankblank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *