عبوری در بازدید از نیروگاه هرمز؛ تولید برق سبز یکی از مهم‌ترین رویکردهای هلدینگ برق انرژی غدیر است

دکتر عبوری در ادامه سفر به استان هرمزگان از نیروگاه هرمز بازدید کرد.

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر در این بازدید با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس فرصت مناسبی برای توسعه نیروگاه است، تصریح کرد: باید بتوانیم از این ظرفیت به خوبی استفاده و آن را تبدیل به بالفعل کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه گروه غدیر صنایع متعددی در جنوب کشور دارد، با یک برنامه‌ریزی صحیح باید بتوانیم برق رسانی به این صنایع را به سهولت انجام دهیم.

عبوری تاکید کرد: هلدینگ برق و انرژی غدیر با ارایه برنامه درست  و بدون آسیب به حقوق سهامدار باید جز دو تولید کننده اول کشور قرار گیرد.

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر با بیان اینکه تولید برق سبز مهمترین رو یکرد ما در تولید است، تصریح کرد: سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی در هلدینگ برق و انرژی باید به گونه‌ای باشد که ضمن افزایش سود سهامداران، در  روش تولید برق نیز تغییر رویکرد داشته باشیم.

عبوری تاکید کرد: بی‌تردید گروه سرمایه‌گذاری غدیر با حفظ حقوق سهامداران، در راستای اجرای پروژه‌ها حمایت همه جانبه از هلدینگ انرژی می‌کند.

گفتنی است این نیروگاه در راستای تامین برق صنایع موجود در منطقه خلیج فارس احداث و در سال ۱۳۹۷ بخش گاز آن با ظرفیت ۱۶۱ مگاوات به بهره‌برداری رسید .

گفتنی است اجرای تاسیس بخش بخار این نیروگاه نیز به مبلغ ۷۵ میلیون یورو در دستور کار قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *