در بازدید مهدی عبوری از مجتمع پتروشیمی پردیس و پروژه همت مطرح شد: دستور برای تامین مالی پروژه همت/ توسعه بازار و ایجاد ظرفیت انبارش های برون مرزی

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر  در سفر به منطقه ویژه عسلویه از مجتمع تولیدی پتروشیمی پردیس و پروژه در دست احداث پتروشیمی سبز همت بازدید کرد.

دکتر مهدی عبوری در این دیدار از بخش‌های مختلف این دو مجموعه از جمله فاز های ۱،۲ و ۳ پردیس، آزمایشگاه کنترل کیفیت، انبارهای دپوی محصول، مخازن نگهداری آمونیاک، اتاق کنترل، سکوی بارگیری و … بازدید کرد.

وی در جمع مدیران این مجتمع  از اقدامات انجام شده در زمینه راه‌اندازی سامانه فروش و شفافیت صادرات، افزایش راندمان تولید و توجه به موضوعات ایمنی و  نیروی انسانی تقدیر کرد.

مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر مدیریت ساخت پروژه همت را دارای اهمیت بسیار دانست و تاکید کرد: با توجه به ویژگی‌های زیست محیطی این پروژه که هم در کاهش آلاینده‌ها و هم افزایش میزان تولید و صادرات محصول اوره نقش مهمی دارد باید بین مجموعه پردیس و هلدینگ نفت و گاز پارسیان نسبت به تامین مالی و تسریع در سرعت احداث پروژه اقدام جدی صورت گیرد.

وی با اشاره به وضعیت بازار جهانی محصولات صادراتی پردیس خواستار برنامه‌ریزی جدی در خصوص توسعه بازار، شناخت حوزه‌های صادراتی جدید و توجه به موضوع ایجاد ظرفیت انبارش  و توزیع خارج از مرزهای جغرفیایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *