در بازدید مدیرعامل گروه سرمایه گذاری غدیر از مجموعه های فولاد سازی غدیر در یزد مطرح شد؛ بزودی و با افتتاح پروژه‌های فولاد سازی غدیر ۱/۷ میلیون تن به ظرفیت تولید فولاد کشور افزوده‌ می‌شود

دكتر مهدى عبورى مدير عامل گروه سرمايه‌گذارى غدير صبح امروز ٥ مهرماه با حضور در استان يزد از كارخانه‌فولاد‌ آلیاژی ایران و پروژه فولاد سازی یزد یک گروه سرمايه‌گذارى غدير بازديد كرد.

مدير عامل گروه سرمايه‌گذارى غدير در ابتداى اين سفر در مجموعه فولاد  آلياژى يزد حاضر شد و علاوه بر بازديد از بخش‌های مختلف تولیدی این مجموعه فولادی از آخرین مراحل ساخت کارخانه فولاد یزد یک که پس از ۱۳ سال انتظار با۹۶/۵ درصد پیشرفت در آستانه بهره‌برداری قرار گرفته است دیدار کرد و در جریان روند کار پروژه وایر قرار گرفت.

وی در جمع مدیران و مهندسان این مجموعه ضمن قدردانی از روند رو به رشد فولادسازی و آماده‌سازی کارخانه فولاد یزد یک بر ضرورت توجه به تکمیل زنجیره تولید و محصولات پایین‌دستی فولاد خواستار تدوین و تسریع برنامه‌های توسعه‌ای این مجموعه شد.

وی گفت با بهره‌برداری از پروژه فولادسازی یزد یک و غدیر نی‌ریز در سال جاری مجموعه یک میلیون و هفتصد هزار تن به ظرفیت تولید فولاد کشور اضافه می‌شود.

blankblank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *