سرلشکر باقری: نیروهای مسلح در صنعتی‌سازی ساختمان پیشگام هستند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروهای مسلح در حوزه صنعتی‌سازی ساخت و ساز ساختمان پیشگام خواهند بود، گفت: تلاش می‌کنیم تا در مدت قابل قبولی واحدهای متعهد شده را بسازیم.

به گزارش ایسنا: سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم افتتاح و تحویل‌دهی واحدهای مسکونی ساخته شده نیروهای مسلح تاکید کرد: طبق تفاهم‌نامه‌ای که میان نیروهای مسلح و دولت محترم امضا شده است، تعداد ۵۰۰ هزار واحد مسکونی از مجموعه طرح ملی مسکن جهت ارائه مسکن شخصی کارکنان نیروهای مسلح تدبیر شده که برای رسیدن به این عدد بزرگ در طول مدتی  که تعهد شده است. طبیعتا باید روند کار با صنعتی‌سازی ساختمان پیش می‌رفت و به‌حمدلله وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران در این رابطه پیشگام شد و ساخت یک پروژه مسکن صنعتی را آغاز کرده و به سرعت خاتمه داد.

سرلشکر باقری گفت: نیروهای مسلح در حوزه صنعتی‌سازی ساخت و ساز ساختمان پیشگام خواهند بود و تلاش می‌کنیم تا در مدت قابل قبولی واحدهای متعهد شده را بسازیم.

لازم به ذکر است، هلدینگ ساختمان شرکت سرمایه‌گذاری غدیر  در این پروژه، 24 واحد مسکونی به روش صنعتی‌سازی را در مدت زمان 100 روز ساخته و تحويل نیروهای مسلح داده است.

 

blankblank blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *