رکوردی دیگر برای شرکت سرمایه گذاری غدیر: ساخت 24 واحد مسکونی در 100 روز

هلدینگ ساختمان شرکت سرمایه­ گذاری غدیر با استفاده از روش صنعتی­سازی 24 واحد مسکونی را در کمتر از 100 روز  تولید ، نصب وآماده بهره برداری کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری غدیر، این ساختمان  7 طبقه، در زمینی به وسعت 2590 متر مربع و با 24 واحد مسکونی  در مجاورت ساختمان آگاهی تهران بزرگ ساخته شده است.

مازیار حسینی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر در بازدید از این پروژه  گفت: استفاده از روش صنعتی­ سازی و کاهش زمان ساخت تحول بزرگی در ساخت و ساز ایجاد می­کند.

حسینی تصریح کرد: این ساختمان قرار بود در مدت 6 ماه ساخته و به بهره­ برداری برسد اما با تلاش همکاران ما در هلدینگ ساختمان  و استفاده از روش صنعتی­ سازی این پروسه به 100 روز کاهش یافت .

گفتنی است کارخانه صنعتی ­سازی ساختمان غدیر با تولید دانش ساخت ساختمان­ های صنعتی ماژولار، فصل جدیدی از ساختمان سازی را در کشور  از نظر ایمنی و سرعت ساخت رقم زده است.

این مجموعه در حال حاضرتوانسته  ساختمانی12 طبقه با 69 واحد را  در زیر بنایی  به وسعت 11 هزار متر مربع و در مدت زمان کمتر از 8 ماه تولید و نصب ­کند.

کلیه تاسیسات مورد نیاز ساختمان در پنل­ های تولید شده جایگذاری و عملا مدت زمان ساخت را به شکل معنی داری کاهش و استانداردهای ساخت را افزایش داده است.

 

blank

blank

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *