در مجمع شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر مطرح شد: عرضه نماد وکغدیر در بورس تا پایان سال

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر با حضور 100 درصدی صاحبان سهام  برگزار و به ازای هر سهم 1710ریال تقسیم شد.

بر اساس این خبر، در این مجمع مطرح شد که بر اساس آخرین ارزش گذاری هلدینگ وکغدیر 63 هزار میلیارد تومان قیمت گذاری شده و تا پایان سال این نماد در بورس عرضه می شود.

این شرکت در سال ۹۹ حدود ۳۳۰ میلیارد تومان سود تقسیم کرده است ، در سال ۱۴۰۰ سود خالص این شرکت به ۲۳۰۰ میلیارد تومان رسید و امسال  با ۱۲۲ درصد رشد سود خالص به رقم۵۱۶۰ میلیارد تومان رسیده است.

یکی از نکاتی که در این مجمع بیان شد، رشد NAV هلدینگ از 336،227 میلیارد ریال در سال 1400 به 626،270 میلیارد ریال در سال 1401 و با حمایت سهامدار عمده است.

شایان ذکر است، احداث کارخانه طلا در شرکت زرین معدن خونیک، افزایش نرخ فروش محصولات در شرکت سنگ آهن گهر زمین و میزان صادرات در آن شرکت، پیشرفت در پروژه های یزد1 شرکت فولاژ و فولاد سازی مجتمع فولاد غدیر نیریز، عرضه اولیه سهام شرکت فولاد غدیر ایرانیان و شرکت فولاد شاهرود، مشارکت در کنسرسیوم های بزرگ کشور از جمله شیطور و جانجا، افزایش سرمایه شرکت های زیر مجموعه شامل فولاد غدیر ایرانیان و توسعه آهن و فولاد گل گهر، شفافیت در فروش محصولات با حضور فعال شرکت های تابعه در بورس کالا ، تاسیس شرکت حفاری به منظور بررسی مناطق مستعد استخراج مواد معدنی مانند خونیک، میشدوان و … از دیگر نکاتی است که در این مجمع مطرح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *