بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر و هیأت همراه از پتروشیمی پردیس

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر: پتروشیمی پردیس پرچمدار توسعه بازار و تنوع محصول است

دکتر امیرعباس حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر و دکتر اسماعیل قنبری، مدیرعامل گروه گسترش نفت و گاز پارسيان در سفری دو روزه به عسلویه از واحدهای مجتمع پتروشیمی پردیس و سایر شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری غدیردر منطقه عسلویه بازدید کردند.

بازدید از واحدهای تولید آمونیاک و اوره، و سیستم های ارتقا یافته انبارها و دیدار با مدیران و کارکنان واحدهای مختلف این مجموعه از جمله بخش های این برنامه بود.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر درحاشیه این بازدید و در نشستی که با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد پتروشیمی پردیس برگزار شد اظهار داشت: افزایش تولید و متنوع سازی سبد محصول از ابزارهایی است که در شرایط فعلی باید در دستور کار قرار گیرد و پتروشیمی پردیس در حوزه توسعه بازار و تنوع محصول پرچمدار است.

دکتر حسینی ضمن تقدیر و تشکر از متخصصین و همکارانی که در واحدها و بخش‌های مختلف پتروشیمی پردیس سهمی از افتخارآفرینی و افزایش بهره‌وری در این مجموعه داشتند خاطر نشان ساخت: تولید اوره دوست‌دار محیط‌زیست با مقاومت مکانیکی و خاصیت آنتی‌کیکی که برای اولین بار در دنیا توسط پتروشیمی پردیس اتفاق افتاده است و برنامه ریزی برای تولید محصولات جدید از نقاط قوتی است که آینده روشنی را برای پردیس در بازارهای جهانی متصور ساخته است.

دکتر حسینی با بیان اینکه برای ایجاد وفاداری سازمانی باید به نیروی انسانی به عنوان سرمایه سازمان توجه شود، افزود : ایفای مسئولیت های اجتماعی در قبال کارکنان و مناطق پیرامونی، توجه به رفاه خانواده‌ها و آموزش‌های فرا سازمانی و متناسب با علوم و تکنولوژی های روز دنیا بر افزایش تعلق سازمانی کارکنان و افزایش بهره وری تأثیر به سزایی دارد .

دکتر حسینی درخصوص پروژه پتروشیمی همت به عنوان فاز چهارم پتروشیمی پردیس گفت: پروژه همت از اولویت های ماست و باید با استفاده از ظرفیت های مالی داخلی و خارجی برای اجرایی شدن آن در کمترین زمان ممکن و با استفاده از تکنولوژی های روزآمد برنامه ریزی مناسبی صورت پذیرد.

دکتر قنبری، نیز موفقیت پتروشیمی پردیس را حاصل کار تیمی و تلاش های همه متخصصین و تلاشگران این مجموعه عنوان کرد و افزود: قدردان زحمات همه عزیزان هستیم و از هر برنامه و فعالیتی که برای بهبود شرایط زندگی و افزایش سطح رفاه پرسنل نیاز باشد حمایت خواهیم کرد.

در این نشست غلامرضا جمشیدی مدیرعامل پتروشیمی پردیس گزارشی از آخرین دستاوردهای پتروشیمی پردیس در حوزه تولید و صادرات محصول، مسئولیت های اجتماعی، توسعه منابع انسانی، استفاده از فناوری های روز دنیا در سیستم های انبارداری، بومی سازی کاتالیست ها و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان داخلی در مهندی معکوس قطعات و تجهیزات ارائه کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *