افتتاح مرکز خدمات نوآوری شرکت پتروشیمی زاگرس ، دکتر حسینی : از ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه و خلاق حمایت می کنیم

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری غدیر، به همراه مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز پارسيان، مدیرعامل شركت پتروشيمی زاگرس و جمعی از مدیران هلدینگ‌ها و پتروشیمی زاگرس مرکز خدمات نوآوری شرکت پتروشیمی زاگرس را افتتاح کرد.

در روز سه‌شنبه مورخ 24 خردادماه 1401  و در حاشیه سفر دکتر حسینی به عسلویه  مرکز خدمات نوآوری شرکت پتروشیمی زاگرس با هدف شکل‌گیری و توسعه مرکز نوآوری صنایع پتروشیمی ، توسعه و اجرایی سازی طرح‌های نوآورانه در صنایع پتروشیمی در شرکت پتروشیمی زاگرس افتتاح گردید.

دکتر حسینی ضمن تقدیر از خدمات انجام شده در جهت بهره برداری از این مرکز خاطرنشان ساخت از ایده ها و طرح های نوآورانه و خلاق حمایت می کنیم و امید است که این مرکز کمک و فضایی در راستای پیاده سازی طرح و ایده های  نخبگان و شرکت‌های دانش بنیان باشد.

از دیگر اهداف این مرکز می توان به رویکرد حضور فعال در بازار کشور، همکاری در راستای توسعه فناوری و نوآوری و رفع نیازهای فناورانه شرکت پتروشیمی زاگرس توسط شرکت‌های دانش بنیان، بازارسازی برای شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدکننده محصولات و خدمات دانش ‌بنیان حوزه صنعت پتروشیمی و برگزاری رویدادهای مشترک نوآورانه در حوزه صنعت پتروشیمی اشاره نمود.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *