افزایش دانش مدیریت زنجیره تأمین در غدیر

دوره تخصصی افزایش دانش مدیریت زنجیره تأمین با حضور معاونین و مدیران بازرگانی ،مدیران زنجیره تأمین، خرید و تدارکات هلدینگ‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در تاریخ  ۱۸ و ۱۹ خردادماه ۱۴۰۱ برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ، این دوره تخصصی با مشارکت مدیران زنجیره تأمین ، مدیران و کارشناسان خرید و تدارکات شرکت‌های تابعه گروه سرمایه گذاری غدیر طی دو روز در هتل المپیک برگزار شد. در این دوره مهم‌ترین رویکردهای مدیریت زنجیره تأمین در جهان بررسی شد. از دیگر نکات مورد توجه در این جلسه بررسی چالش‌های صنایع مختلف گروه سرمایه‌گذاری غدیر در مدیریت زنجیره تأمین می باشد.

شایان ذکر است با توجه به شرایط جهانی حاصل از بحران همه‌گیری کرونا و جنگ در مناطق مختلف؛ زنجیره تأمین بسیاری از شرکت‌ها در سراسر جهان با چالش‌های اساسی روبه‌رو شده و در نتیجه اخلال در تولید بسیاری از محصولات در سطح جهان را رقم زده است . در این راستا توجه به مدیریت زنجیره تأمین بیش از هرزمانی در سازمان‌ها احساس می‌شود و علت برگزاری این دوره تخصصی نیز همین مسایل مطروحه می باشد.

گفتنی است که مدیریت زنجیره تأمین (Supply Chain Management)، مدیریت جریان کالاها و خدمات، بین مشاغل و مکان‌ها است، و شامل جابه‌جایی و ذخیره‌سازی مواد خام، موجودی در جریان کار، و کالاهای نهایی و همچنین انجام سفارشِ پایان به پایان، از مبدأ تا نقطه مصرف می باشد.

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank